نظر سنجی
اوقات شرعی
آمار
معرفی مسابقه تلفنی
معرفی مسابقه‌ی تلفنی

مسابقه طی چند دوره ارتقا می‌یابد؛ به این معنا که محیط و قواعد حاکم بر آن پیشرفت می‌کنند. هم‌اکنون هر شرکت‌کننده شش دقیقه زمان در اختیار دارد که 7 مرحله‌ی مسابقه را پشت سر بگذارد. او در ابتدای هر مرحله، یک موضوع را انتخاب می‌کند تا به پرسش‌هایی مرتبط با آن موضوع پاسخ بدهد. شرط عبور از هر مرحله، سه پاسخ درست است. اگر سه پرسش به صورت متوالی به درستی پاسخ داده شوند، امتیاز ویژه‌ای به شرکت‌کننده تعلق می‌گیرد. به ازای هر پاسخ غلط، 20 ثانیه از زمان او کاسته می‌شود.

امتیاز پاسخ درست در مراحل بالاتر بیشتر می‌شود. بنابراین امتیاز شرکت‌کنندگان به صورت تصاعدی افزایش می‌یابد. در نهایت و با پایان زمان، به اندازه‌ی 100 برابر امتیازی که بازیکن کسب کرده است، به او جایزه‌ی ریالی اهدا می‌شود. برای مثال اگر شرکت‌کننده بتواند 20000 امتیاز کسب کند، مبلغ جایزه‌ی او دو میلیون ریال خواهد بود.

از ویژگی‌های منحصر به فرد این مسابقه، محیط سه‌بعدی، جذاب و دلنشین آن است. صداگذاری محیط به صورت سه بعدی اجرا شده و با حرکت در فضا تغییر می‌کند. در هر مرحله ذرات نورانی شناور در آسمان تعبیه شده‌اند که رنگ آن‌ها با رنگ موضوعی که شرکت‌کننده انتخاب کند، تنظیم می‌شود. منوهای مربوط به موضوع‌ها و سوال‌ها به صورت شیشه‌ای و با رنگ‌هایی هم‌خوان با محیط طراحی شده‌اند.

نحوه شرکت در مسابقه تلفنی دستان بهشت

برای شرکت در مسابقه تلفنی دستان بهشت، نام، نام خانوادگی، سن، شماره ثابت و محل سکونت خود را به سامانه پیامک دستان بهشت به شماره 3000990072 ارسال نمایید. در هر روز، قرعه کشی از بین ثبت نام کنندگان روز گذشته صورت می گیرد و چند نفر برای شرکت در مسابقه برگزیده می شوند که پیش از شروع مسابقه با ایشان تماس گرفته خواهد شد.دستان بهشت
شبکه یک سیما
پردازش گستر فجر
مطلع فجر
موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج